zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
ZSNr3

Idzie nowe....

04.09.2016

Szanowni Państwo,
Szkolny serwis internetowy w obecnej postaci, 22 września skończy 6 lat. Niestety, mimo swej niezawodności i funkcjonalności uległ pewnym "modowym" tendencjom.

Od pewnego czasu ustępował swej popularności Facebookowi, wiele informacji, zwłaszcza zdjęcia zaczęły pojawiać się z opóźnieniem lub były publikowane tylko we wspomnianym serwisie społecznościowym. Powielanie informacji w dwóch źródłach wprowadzałoby tylko niepotrzebne zamieszanie.

Coraz częściej zaczęliśmy myśleć o wdrożeniu nowego projektu, który pozwoliłby połączyć niewątpliwe zalety szkolnej strony internetowej tzn. dostępne w jednym miejscu informacje o szkole, dokumenty szkolne, zasoby fotograficzne, materiały dla uczniów i rodziców, plany i programy - z funkcjonalnością informacyjną Facebooka.

Okazja ku temu nadarza się bardzo dobra, ponieważ od bieżącego roku szkolnego przestaje funkcjonować Zespół Szkół Nr 3 a w jego miejsce pojawia się Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Płońsku.
Prace nad nową stroną już się zaczynają i wkrótce będzie można nas zobaczyć w nowej odsłonie.
Wszystkim internautom, którzy odwiedzali naszą stronę z serca dziękujemy i do zobaczenia wkrótce.

Oczywiście obecna strona będzie dostępna nadal, jako archiwalna, ale nie będzie już aktualizowana. Pozostanie jako źródło informacji o naszej placówce dopóki to będzie możliwe.

B.Ś
 

« inne aktualności