Cudze chwalicie, swego nie znacie...

12.04.2016

22 marca odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego „ Cudze chwalicie, swego nie znacie..”.
W projekcie wzięły udział wszystkie klasy gimnazjalne.

Głównym celem projektu było popularyzowanie i promowanie piękna naszej Ojczyzny. Uczniowie pracowali w pięciu grupach w lutym i marcu. W marcu dołączyły wszystkie klasy przygotowując gazetkę/ plakat nt. wybranego polskiego parku narodowego. Plakaty ozdobiły ściany naszej świetlicy i mogliśmy je podziwiać jeszcze kilka dni.

Grupa pani Iwonki Giedrojć przygotowała piosenki turystyczne oraz prezentację multimedialną przybliżającą piękno Kampinoskiego Parku.

Grupa pani Aldonki Faron – prezentację multimedialną o Tatrzańskim Parku Narodowym. Parki narodowe regionu północno – zachodniej Polski mogliśmy podziwiać dzięki prezentacji przygotowanej przez grupę pani Małgorzaty Kępki, a parki regionu północno- wschodniego dzięki grupie pani Maryli Drapała.

Grupa pani Marii Bieńkowskiej zaplanowała wirtualną wycieczkę po Górach Świętokrzyskich.

Na końcu uczniowie całej szkoły mogli zobaczyć film podsumowujący wycieczkę gimnazjalistów do Nieborowa i Kampinoskiego Parku Narodowego.

Mamy nadzieję, że projekt zachęcił uczniów naszej szkoły do poznawania pięknych zakątków naszej Ojczyzny.