V Powiatowy Konkurs Piosenki w Jońcu

30.10.2015

Do tradycji należy już udział naszych "śpiewających" uczniów w organizowanym przez joniecki ośrodek Powiatowym Konkursie Piosenki. Tradycyjnie też odnosimy tam sukcesy. Tym razem I miejsce i główną nagrodę wyśpiewał Adrian Werle (debiutant na jonieckiej scenie) oraz II miejsce zdobyła - również debiutujaca w Jońcu - Dominika Krawczyk.

Na wyróżnienie za świetne wykonanie piosenki "Halelujach" zasłużyła Ania Czarnecka oraz najmłodsza, ale także była zwyciężczyni tego konkursu - Natalka Domańska. Przed nami kolejne konkursy, w których mamy nadzieję na przynajmniej powtórzenie wyniku :).

Tymczasem serdeczne gratulacje! Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwali: Izabela Wiśniewska, Justyna Majewska i piszący te słowa Bogdan Śmigriodzki. :)

Zjęcia w naszej galerii a tutaj filmik...