Z wizytą w SOSW w Ciechanowie...

30.05.2014

W piątek 30 maja 2014 r. klasa II-III gimnazjum była na wycieczce w Ciechanowie. Najpierw złożyliśmy wizytę  w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym, gdzie czekały na nas nagrody za udział w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Podaruj  Ziemi Uśmiech”. Zdobyliśmy nagrody: I (Ewelina Gołębiowska)  i  III (Klaudia Rybacka, Paulina Domańska i Kamil Grabowski). Przy okazji obejrzeliśmy szkołę i zostaliśmy wspaniale ugoszczeni- DZIĘKUJEMY!

Po niezwykle przyjemnej wizycie w SOSW zwiedziliśmy Zamek Książąt Mazowieckich. Chodziliśmy po średniowiecznych murach, weszliśmy krętymi schodami na wieżę, oglądaliśmy eksponaty z wykopalisk oraz bawiliśmy się w multimedialnej kawiarence :-).

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się  w szkółce roślin ozdobnych. Najbardziej podobały się nam kwitnące róże. Szkoda było wracać do szkoły.