Happening ekologiczny

03.05.2016

Światowy Dzień Ziemi w tym roku obchodziliśmy inaczej niż zwykle. Postanowiliśmy wyjść na ulice naszego miasta, aby uświadomić mieszkańcom jak ważna jest ochrona środowiska dla naszego życia.

Przystrojeni na zielono, z wykonanymi wcześniej hasłami, kwiatami i innymi ekologicznymi akcentami, wyruszyliśmy w dwóch grupach.Jedna spod szkoły przy ul. Młodzieżowej, druga  spod CKP przy ul. Sienkiewicza. Spotkaliśmy się na ul. Grunwaldzkiej. Dla przechodniów mieliśmy przygotowane losy z hasłami o tematyce ekologicznej.

Wręczaliśmy również kwiatki i baloniki. Odwiedziliśmy Urząd Miasta i MCK- przyjęto nas jak zwykle serdecznie. Przewiani chłodnym wiatrem, zmęczeni, ale usatysfakcjonowani wróciliśmy do szkoły.

Zdjecia w galerii.

I. Giedrojć