Dzień papieski i konkurs poetycki

04.11.2015

Ze względu na szereg okoliczności związanych mablowaniem naszej szkoły, musieliśmy przesunąć apel z okazji Dnia Papieskiego. Odbył się on razem z konkursem poezji ks. Jana Twardowskiego 27.10.2015r. Jan Paweł II - Patron rodziny -  to hasło tegorocznego dnia papieskiego towarzyszyło nam podczas krótkiej prezentacji, na koniec której zabrzmiała dobrze znana pieśń "Barka".

W drugiej cześci apelu uczniowie naszej szkoły, którzy wcześniej zgłosili się do konkursu poetyckiego, pokazali swoje umiejętności aktorskie i recytatorskie. Jury czuwające nad konkursem wyłoniło najlepszych, ale można z całą pewnością stwierdzić, że wszyscy włożyli dużo serca w recytacje strof napisanych przez ks. Jana.

Nad przebiegiem i przygotowaniem konkursu opiekę sprawowała Mirosława Gierczyk. Dzień Papieski - piszący te słowa B. Śmigrodzki.