Po raz kolejny udowodniliśmy, że razem możemy więcej…

03.06.2015

Nasza zbiórka przybrała zaskakujący przebieg. Uczniowie naszej szkoły bardzo mocno zaangażowali się w zbiórkę. Łącznie udało nam się zebrać ok. 60 000 szt. nakrętek. Cały czas przyświecał nam szczytny cel – zamienić nakrętki na windę dla Dominika. Udało się!.

Nad przebiegiem akcji czuwały: P. Danuta Dudek, P. Renata Melzacka oraz P. Iza Wiśniewska. W każdym konkursie przychodzi moment na ogłoszenie zwycięzców. Tym razem przodownikami okazali się uczniowie klas 1GA, 5-6 U oraz 3PDP.
Organizatorzy akcji zadbali również o nagrody dla zwycięzców. I tak klasa 1 GA wraz z wychowawcą, R. Melzacką pojadą na wycieczkę do płockiego ZOO, klasa 5-6 U z wychowawcą, L. Morawską pójdą na uroczysty obiad w Restauracji Umami, a klasa 3PDP z wychowawcą, M. Pająk będą mieli okazję miło spędzić czas w Kręgielni. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Nagrody są ważne bo dają wiele radości, ale najwięcej satysfakcji daje myśl, że wspólnymi siłami pomogliśmy spełnić największe marzenie Dominika i jego rodziców. Zakupiona, dzięki zbiórce winda pozwoli Dominikowi swobodnie wychodzić z domu. Niewątpliwie dodatkową radość Nam wszystkim sprawiła obecność Dominika i jego najbliższych pośród nas podczas piątkowego Dnia Sportu. To było naprawdę wzruszające spotkanie dla obu stron.

Po raz kolejny społeczność Zespołu Szkól nr 3 udowodniała, że „Razem możemy więcej…”
Renata Melzacka