Szkoła współpracy - debata nauczycieli.

11.05.2015

29 kwietnia 2015 roku nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w debacie, która zorganizowana była w ramach projektu, do którego przystąpiliśmy „SZKOŁA WSPÓŁPRACY. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”.

Zadaniem zespołu było znalezienie odpowiedzi na kluczowe pytanie: Co powinno się zmienić, żeby zarówno uczniowie jak i rodzice chcieli się angażować w życie szkoły, byli aktywni, mieli poczucie wpływu i dobrze się czuli w „NASZEJ SZKOLE”?

W tym celu nauczyciele analizowali obecną współpracę między nauczycielami,rodzicami i uczniami, szukali plusów i minusów współdziałania, jak również pomysłów oraz efektów jakich oczekują po współpracy między tymi trzema grupami.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że choć obecnie współpraca między nauczycielami, rodzicami i uczniami jest utrudniona ze względu na brak jednego budynku, to mimo wszystko bardzo dobrze czujemy się w naszej szkole, jesteśmy chętni do współpracy i mamy wiele fajnych pomysłów, które będziemy wprowadzać w życie naszej placówki, aby wzbogacać jej atrakcyjność oraz wizerunek w środowisku lokalnym.

Zdjęcia z debaty w naszej GALERII.