Z wizytą na Torwarze....

07.12.2014

4 grudnia uczniowie naszej szkoły po raz trzeci uczestniczyli w Koncercie Mikołajkowym, który tym razem odbył się na warszawskim Torwarze. Występy piosenkarzy(Margaret, Mrozu, Filip Mettler, Kasia Popowska, ZUMBA),pokaz iluzji Macieja Pola, niezwykły pokaz laserów a także spotkanie z Panem z Brodą to tylko część atrakcji. W tym roku nasze dzieciaki wzięły udział w konkursie medycznym, pt: „Pięć minut dla ratowania życia” , podczas którego wykazały się wiedzą na temat udzielania pierwszej pomocy. Odbyliśmy także spacer po Stary Mieście.

Zadowoleni,  pełni wrażeń i usatysfakcjonowani wróciliśmy do Płońska J. Dziękujemy Stowarzyszeniu Spadochron, które ufundowało bilety na tą zaczarowaną imprezę.

Zdjęcia w Galerii.

Lidia Morawska, Aldona Faron