Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

28.11.2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w rokrocznie celebrowanym przez społeczność naszej szkoły Międzynarodowym Dniu Osób Niepełnosprawnych. W tym roku zapraszamy do sali teatralnej im. Ks. M. Tabaki w parafii św. Maksymiliana Kolbe. (podziemia kościoła). Zespół Szkół Nr3 i Stowarzyszenie "Spadochron" - jako organizatorzy, ze współudziałem przedstawicieli Szkoły Podstawowej Nr2, Szkoły Podstawowej Nr3 w Płońsku i Publicznego Gimnazjum Powiatowego w Płońsku - przygotowali szereg ciekawych propozycji. Od wokalnych popisów, przez wzruszającą etiudę "Magiczny świat Ali" po koncert NOEBIEGO ! Wygląda na to, że BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!  W czasie imprezy będzie można również nabyć świąteczne karty i bombki - własnoręcznie wykonane przez naszych uczniów. Jako przedsmak tych specjałów, polecamy najnowszą GALERIĘ, w której prezentujemy owe prace.

Szczegóły obchodów MDON na plakacie... proszę kliknąć w miniaturę...

Do zobaczenia!

B.Ś.