Konkurs na logo Zespołu Szkół Nr 3 w Płońsku

14.12.2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na logo naszej szkoły organizowanym przez Dyrekcję, Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski .

Uczestnikami tego konkursu mogą być uczniowie, absolwenci, rodzice i nauczyciele ZS Nr3.

Konkurs ma na celu wyłonienie unikalnego znaku (logo) dla  szkoły, który byłby naszą wizytówką i elementem identyfikacji wizualnej szkoły w środowisku lokalnym.

Szczegółowy regulamin konkursu mozna pobrać TUTAJ. Prosimy o wnikliwe zapoznanie się zwłaszcza z  V punktem regulaminu - Formy pracy konkursowej (oczywiście pozostałych 10 punktów też jest ważne :) )

Zapraszamy do udziału! Termin jest dość długi - do 30 stycznia 2015 - składamy prace do sekretariatu szkoły lub przesyłamy pocztą. (tradycyjną - w kopercie... :)) Nagroda czeka....

B.Ś.