Biżuteria z surowców wtórnych - wyniki konkursu.

08.11.2014

W dniu 27.10.2014 r. został rozstrzygnięty konkurs ekologiczny pt.: „Biżuteria z surowców wtórnych” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Płońsku.

Konkurs ten miał pokazać uczestnikom, że wiele odpadów nie musi trafiać na wysypiska, lecz można je wykorzystać wykonując z nich pomysłowe rzeczy, np. naszyjniki, kolczyki, bransoletki.

Adresatami konkursu byli uczniowie klas gimnazjalnych, uczniowie klas ponadgimnazjalnych oraz uczniowie szkół o specjalnych potrzebach edukacyjnych z terenu powiatu płońskiego. I tak, naszą szkołę reprezentowało dziesięcioro uczniów, a spośród nich, komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce – Paweł Żaglewski kl. 3 PB
III miejsce – Krzysztofa Kępczyńska kl. 2P
III miejsce – Szymon Domański kl. 3PB
Wyróżnienie – Natalia Grabarczyk kl. 3 PB
Wyróżnienie – Monika Młudzikowska kl. 3PA
Wyróżnienie – Paweł Kaczyński kl. 3 PB
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy pomysłowości i kreatywności!
Opiekę nad uczniami biorącymi udział w konkursie sprawowały panie  Anna  Młotek i  Małgorzata Pająk.

Zapraszamy do GALERII.