Ostatni dzień w budynku B

19.10.2014

Dla całej społeczności szkolnej, ostatnim dniem spędzonym w budynku B, był 10 października.

Uroczystość związana z obchodami Dnia Nauczyciela, podczas której uczniowie przedstawili krótki program artystyczny zakończony pokazem tańca towarzyskiego, była początkiem dobrej zabawy, już ostatniej w szkolnej sali gimnastycznej.

Dyrektor szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom po czym - poraz raz ostatni - zabrzmiał stary szkolny dzwonek, który być może pamięta czasy jej powstawania... Ten oficjalny gest zakończył pierwszą część spotkania. Dalej prym przejął Bartek - szkojny DJ - i bawił wszystkich do utraty sił... :)

W galerii szkolnej można zobaczyć zdjęcia z tego - jak by nie było - niecodziennego wydarzenia... :) Zapraszamy. Zobacz zdjęcia!
B.Ś