Nowy rok szkolny - nowe wyzwania!

02.09.2014

Nowy rok szkolny rozpoczął się dla nas od bardzo istotnych zmian. Pierwszą, widoczną już na pierwszy rzut oka, jest zmiana organizacji pracy szkoły, wywołana jej rozbudową. Właściwie to raczej budową zupełnie nowej, dużej szkoły i sali gimnastycznej. Marzenia wielu - wreszcie zaczeły sie spełniać.
Teraz do budynku "A" szkoły, dostaniemy się wejściem, które zostało utworzone w rogu ogrodzenia (przy cukierni) a do budynku "B" furtką w połowie ogrodzenia od ulicy Młodzieżowej. Uczniowie naszej szkoły przysposabiającej do pracy, swoje lekcje mają na terenie Centrum Kształcenia Praktycznego na ul. H. Sienkiewicza. Być może będą jeszcze jakieś zmiany w lokalizacji uczniów z budynku "B", ale tymczasem pozostajemy w nim do odwołania...

Innym, ważnym wydarzeniem, które miało miejsce w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, było powołanie na stanowisko dyrektora szkoły Pana Jacka Kostrzewy. Uczynił to wobec nauczycieli, rodziców i uczniów Starosta Płoński - Pan Jan Mączewski. Nowym wicedyrektorem została Pani Aneta Rutkowska.

Wszystkim życzymy, by ten niełatwy, ze względu na utrudnienia rok szkolny - przynosił mimo wszystko radość i zadowolenie oraz nadzieję na lepsze jutro...