NIE BĄDŹ ZIELONY W TEMACIE AUTYZMU. 2 KWIETNIA BĄDŹ NIEBIESKI - DOWIEDZ SIĘ WIECEJ !

20.03.2014

Zapraszamy wszystkich którzy chcieliby do nas dołączyć.

Zbiórka przed budynkiem ZS nr 3 , ul Młodzieżowa 11 A o godz. 10:30

Program obchodów Światowego Dnia Wiedzy na Temat Autyzmu organizowany przez ZS nr3 i Stowarzyszenie ‘Spadochron” przewiduje:
  • 02.04.14 r godz. 12: 00 - warsztaty dla uczniów Gimnazjum nr 2 „Autyzm wprowadza zmysły w błąd”
  • 03.04.14 r godz. 10: 00 - warsztaty dla uczniów Gimnazjum nr 2 „Autyzm wprowadza zmysły w błąd”
  • 03.04.14 r godz. 15: 00 - konferencję „Niebieska linia”

W ramach konferencji, odbędzie  się prelekcja  na temat "Niedyrektywnych metod terapii dziecka z autyzmem z perspektywy doświadczeń rodzicielskich i badan naukowych" – prelekcję z warsztatami   poprowadzi Pani Beata Kurzyp pedagog, psycholog a przede wszystkim mama chłopca z autyzmem.

Organizatorzy przewidują na zakończenie miłą niespodziankę dla uczestników konferencji.

Zapraszamy!